Archive

fredag 23.2.2024 22:00

Klubb - og konsert nr. 140

¥ØU$UK€ ¥UK1MAT$U

torsdag 22.2.2024 22:00

Label kveld

Julie SilsetRudi Valdersnes

tirsdag 20.2. - lørdag 24.2.2024

Sense of Place vol 2: «I know what you're thinking»

Mario De La Ossa

fredag 16.2.2024 22:00

Habbo Club vol. 1

Kasia RdzanekWencel

torsdag 15.2.2024 21:30

Keep It Dark vol. 4

HildisviniReckless KettleHenriette Mauritz NordbeckValeriia MirhorodchenkoSara Kollstrøm Heilevang

fredag 9.2.2024 21:00

Fast Jobb

Bjørn Torske

fredag 9.2.2024 17:00

Nr. 18

Edwards/Østvang/WattsAksel Røed Trio

torsdag 8.2.2024 21:00

Mølje - Østre spesial!

Marius BakkeAlskuaLarserpistolHildisvíniOlav EggestølAselKriminiminellBuskMeïte

lørdag 3.2.2024 13:00

Ambient søndag vol. 1

TelephonesOla Lysgaard

fredag 2.2.2024 22:00

Mhost Likely pres. Telephones & Olav Eggestøl

TelephonesOlav Eggestøl

tirsdag 30.1.2024 19:00

Skarbø Skolekorps

Skarbø Skulekorps

fredag 26.1.2024 22:00

Ekko x Klubb Signal

LilacSaid WaryaMorten Joe

torsdag 14.12.2023 21:00

ASTERISK x Prøverommet at Østre

Alicia RosariaMagic Dyke

lørdag 9.12.2023 21:30

Foundation vol. 2

Boyd SchidtEspen Lauritzen

torsdag 7.12.2023 22:00

Vestre pres: Said Warya & Trym Søvdsnes

Said WaryaTrym Søvdsnes

fredag 1.12.2023 17:00

Tendans nr. 17

LYGREN/FOLKESTADRIRIS/HAUGERUD/BAARS

fredag 1.12.2023 22:00

Mhost Likely

Might Be TwinsSkodde (live)Radikalex

torsdag 30.11.2023 21:30

Keep it dark vol. 4

HildisvíniReckless Kettle

fredag 24.11.2023 19:30

Ekko pres. Niilas & Lost Girls

Lost GirlsNiilasEkko djs

torsdag 23.11.2023 17:00

Bulldozer – Hissing edition

Mariam GviniashviliMr. SzinckAdivanTijs Hamdj johanistyle

torsdag 23.11.2023 22:00

Ekko x Ideophone #3

LucyFxggxtJulise Silset & Rudi Valdersnes (live)

onsdag 15.11. - lørdag 18.11.2023

The only lasting truth is change

fredag 10.11. - lørdag 11.11.2023 20:00

Vill Vill Vest 2023

Apex Anima & FRZNTECenter of the UniverseKromoplastikTrym SøvdsnesNadda NoorNH3Veslemøy NarvesenHavsmörkerMørkNaboklage

fredag 3.11. - søndag 5.11.2023

Joakim Faxvaag: «Nervous Exposure»

Joakim Faxvaag

onsdag 1.11. - søndag 5.11.2023

EKKO XX

Hideki Matsutake aka Logic SystemColleen: «Le jour et la nuit du réel»Rroxymore: «Perpetual Now»Sotofett & LNSGrand River: «All Above»Maria Horn & Sara Parkman: «Funeral Folk»Daniel Blumberg: «Gut»Brother MayAfrorack & Jessica EkomaneInnerst Inne: Tilliander & KarlssonZoë Mc Pherson33emybwAbdullah MiniawyTrym Søvdsnes12 timers dj-maraton vol.2Kirkekaffe & søtabeteAdmir KorjenicPeter MeanwellEkko DjsKamuflars: «Windows»Etterfest på Kennel

onsdag 1.11. - fredag 3.11.2023

Sara Miran: «Det ulmer under overflaten»

Sara Miran: «Det ulmer under overflaten»

onsdag 1.11. - lørdag 4.11.2023

Nivhek: «Engine»

Nivhek: «Engine»

onsdag 1.11. - lørdag 4.11.2023

Matteo Marangoni & Dieter Vandoren - «Komorebi»

Matteo Marangoni & Dieter Vandoren: «Komorebi»

onsdag 1.11. - lørdag 4.11.2023

Fergus Tibbs: «Acid re-work»

Fergus Tibbs: «Acid re-work»

onsdag 1.11. - søndag 5.11.2023

Lydbenken

Lydbenken XX: «Nye takter»

fredag 20.10.2023 21:00

Meteor natt

Josh CafféKarolinskiSuperslut 3000

torsdag 19.10.2023 22:00

Mr. Ho hele natten lang

Mr. Ho

torsdag 12.10. - fredag 13.10.2023

EXTREME performance - et todagers event

fredag 6.10.2023 22:00

Månen #9

Thomas Urv

fredag 6.10.2023 17:00

Tedans nr. 16

fredag 29.9.2023 21:00

Jungelen Giddy Spesial

DuafenGiddyGang & VuyoSimon AlejandroMalte Sanggard

torsdag 28.9.2023 21:00

Fast Jobb

Julie Silset

fredag 22.9.2023 22:00

Keep It Dark vol. 3

Reckless KettleHildisvíni

torsdag 21.9.2023 21:00

Veldig Klubb på Vestre

Romskip & PlaneterAntibakke B2B Klysterik

fredag 15.9.2023 22:00

Ploink #27

ISMISTIKVAKUM liveMiss MostlyMØRK

torsdag 7.9. - fredag 8.9.2023

Hot!Hot!Hot! 2023

Julie Silset & Rudi ValdersnesPoly Chain (live)E.TNaziraMalene MonslaupFxggxtJuhani OivoEspen Lauritzen & Kaisa RdzanekHenning BaerSkyraDr. LongPatåsBoya

lørdag 2.9.2023 18:00

Scrape edition

Knut HelleTakuro Mizuta LippitKarina Sletten

fredag 1.9.2023 22:00

Rave up!

Naboklage (live)AnémiKaisa Rdzanek

torsdag 31.8.2023 19:00

Ekko klubb - & konsertserie nr. 138

HeklaKlubb Kyberia: Marshion, Ungelillemy, 9k & bb

fredag 25.8.2023 22:00

Ideophone Records

Julie SilsetRudi Valdersnes

torsdag 24.8.2023 21:00

Vestreklubben #3

Stine LundbergMaddemoiselle

fredag 18.8.2023 18:00

Tedans Festivalen 2023 - DAG 2

Knut KristiansenFrode Gjerstad, Røed, Skeidsvoll, StoresundHeidi Kvelvane / Ola Høyer / Øyvind Hegg-LundeKresten Osgood & Karl BjoråThe Bucks Extended Party Band

torsdag 17.8.2023 18:00

Tedans Festivalen 2023 - DAG 1

Andrea Giordano & Eivind LønningLiving SpaceStein Urheim / Benedicte MaursethGeneral Vacation At The Permanent Post Office

fredag 11.8.2023 22:00

Mhost Likely #7

FrantzvaagTrym Søvdsnes

torsdag 10.8.2023 21:00

Sensommerfest på Vestre

Adele SeipAmalie SadoniSynne Syslak

lørdag 17.6. - onsdag 9.8.2023 23:00

Sommerstengt frem til 11.august

fredag 16.6.2023 21:00

Dj-mølje vol.8

Marcus RingenKasia RdzanekHildisvíniAselAdele Seip

torsdag 15.6.2023 21:00

Mhost Likely på Vestre

Olav Eggestølclub.feetReckless Kettle

søndag 11.6.2023 18:00

Prøverommet x Østre #8

Sayeh KazemiVilde VengnesWow Sailor with Human Trance MonikerGauak

fredag 9.6.2023 18:00

Tedans nr. 15

Bergenskvartetten

fredag 9.6.2023 21:00

Fast Jobb vol. 3

Bjørn Torske

torsdag 8.6.2023 22:00

Ekko klubb - og konsert nr. 137

ReptantLarserpistolKromoplastik

fredag 26.5.2023 21:00

Comrades Inc presents

Doreen The Love WitchMagic DykeIKEA Customer ServicesSuperslut 3000DJ Duafen

fredag 19.5.2023 22:00

Mhost Likely #5

IvayloMorten Joe

torsdag 18.5.2023 22:00

Fast jobb vol. 2

Skatebård

fredag 12.5.2023 23:00

Sektor

Miss Mostly

fredag 12.5.2023 18:00

Tedans nr. 14

P.O JørgensMaria Dybbroe

fredag 5.5.2023 21:00

Ekko klubb- og konsert nr. 136

Vanligt Folk «Dischorealism»LNS

torsdag 4.5.2023 22:00

pace///x_x vol. 1

Kim DürbeckPosnerMarshion b2b Ungelillemy

fredag 28.4.2023 23:00

Foundation vol. 1

MatrixxmanEspen LauritzenKasia Rdzanek

torsdag 27.4.2023 22:00

Ekko klubb- og konsert nr. 135

Malene MonslaupJay Glass DubsPrins Thomas

onsdag 26.4.2023 18:30

UFLAKKS presenterer:

MaddemoiselleBjørn Torske

fredag 21.4.2023 23:00

Keep it Dark vol.2

HildisviniReckless Kettle

fredag 14.4.2023 18:00

Tedans nr. 13

Mahall / Rupp / Tom

fredag 14.4.2023 23:00

Ekko klubb- og konsert nr. 134

NkisiJulie Silset & Rudi Valdersnes

onsdag 5.4.2023 20:00

Bulldozer — Pulverize edition

John WieseEline RaftesethLuke DrozdOmar Emanuel Johnsen

torsdag 30.3.2023 20:00

Ekko klubb- og konsert nr. 133

Okkyung Lee

lørdag 25.3.2023 23:00

Mhost Likely #4

FredfadesOlav Eggestøl

lørdag 18.3.2023 11:00

Borealis 2023: « Lyder fra mellomrommene»

Elina Waage MikalsenViktor BomstadKatarina Barruk

lørdag 18.3.2023 23:00

Fast Jobb

Bjørn Torske

fredag 10.3.2023 23:00

Østre presenterer

Fochs KoshkaMaddemoiselledragongirl

lørdag 4.3.2023 23:00

Klubb 3000

Jacob LysgaardIngrid Nonskar

lørdag 4.3.2023 18:00

Tedans nr. 12

Goose GreenNH3

fredag 3.3.2023 22:30

Club No-No x Btmf: 3.03

LaserpistolKromoplastikMiss LuciferSnorre Magnar SolbergTB303 installasjon

lørdag 25.2.2023 23:00

Fucket Freakkvens

Espen IdenJuicycharlesexperijens

fredag 24.2.2023 23:00

Østre presenterer

Henzoalskua

lørdag 18.2.2023 23:00

Ekko klubb- og konsert nr. 132

Peder MannerfeltJulie SilsetMinus Magnus

lørdag 18.2.2023 18:00

Tedans: Anla Courtis

Anla Courtis

onsdag 15.2.2023 18:30

VOLT presenterer: Song Sing Soil

Eglė BudvytytėMarija Olšauskaitė

lørdag 28.1.2023 18:00

Tedans: Master Oogway & John Hegre

John HegreMaster Oogway

fredag 27.1.2023 21:00

Jungelfest 2023

NebulaHabibi Funk

lørdag 21.1.2023 23:00

Mhost Likely presenterer: Rave up!

AnnweilerMinus MagnusTornado dè Åsane

lørdag 10.12.2022 18:00

Tedans: Urheim/Kvien Brunvoll+ YES DEER

Stein UrheimKvien BrunvollYES DEER

mandag 5.12.2022 19:00

Prøverommet x Østre #7

Mila Elisabeth LarvollMaria Helena NerhusMasoud AlirezaBeate Poikāne & Clea Filippa Ingwersen

lørdag 3.12.2022 22:00

Ploink pres Pettø, Alicia Rosaria, Miss Mostly, Thomas Urv & Jon Sira

PettøAlicia RosariaMiss MostlyThomas Urv

lørdag 26.11. - søndag 27.11.2022 23:00

Ekko klubb- og konsert nr. 131

HuneeTrym Søvdsnes

fredag 25.11.2022 21:00

Helheim 30th Anniversary

Helheim

torsdag 24.11.2022 19:00

UFLAKKS x AKKS 40 ÅR

Godlynt9 Grader Nord

fredag 18.11. - lørdag 19.11.2022 21:00

PIKSELXX- AI AI AI

lørdag 12.11.2022 21:00

BEK Symposium Night: Rehana Zaman, Zavoloka, Phelimuncasi, DJ Matti Aikio

Rehanan ZamanZavolokaPhelimuncasiMatti Aikio

onsdag 2.11. - søndag 6.11.2022

EKKO XIX

Caterina BarbieriBuilding Instrument: Månen, ArmadilloHiro KoneBendik GiskeHuerco SAJASedef AdasiWaq Waq KingdomDMX KrewVanligt FolkSlikbackDj Scotch EggHildisvíniKromoplastikJulie SilsetSagittarii AcidBjørn Torske & Rogério Brandão: «O Nosso Pão»Banzha x Ekko: Alskua b2b Trym SøvdsnesMalene MonslaupNnNnaddaKrassMorten JoeReckless KettleSnæi JackCarmencitaSausanDj FlakyAndreas KühneToyota CarinaRian Treanor: Intersymmetric_NNNB_BekIoana Vreme Moser: The Politics of parts: «Sizzling Semiconductors»Autechre

fredag 21.10.2022 19:30

ATAMATA IV

IxaAbsent IntelligenceJulmudMatriarkMattinNancy MounirWanton WitchJessika Khazrik

torsdag 20.10. - fredag 21.10.2022 19:30

ATAMATA III

IxaJohanna HedvaPisitakunShaddah TuumZuhourMAWADaMattinJessika Khazrik

fredag 14.10.2022 22:00

Ekko klubb- og konsert nr. 130

Skatebård

lørdag 8.10.2022 19:00

Ekko klubb- og konsert nr. 129

EXPAT (Mykki Blanco & Samuel Acevedo)

fredag 30.9.2022 21:30

Keep it Dark vol.1

Reckless Kettle and Hildisvíni

fredag 23.9.2022 22:00

Mhost Likely #3

PosnerNnNnaddaAsquith

fredag 16.9.2022 21:00

Ekko klubb- og konsert nr. 128

Kim DürbeckAquarian

fredag 9.9.2022 18:30

ATAMATA II

Jimmy Blue StarHexorcismosSafaMarwa Belhaj YoussefVia AppMarwa Belhaj YoussefMatriark

torsdag 8.9.2022 19:30

ATAMATA I

Jimmy Blue StarகாவடிGrinderteethAïsha DeviRasha AbbasFolly Ghost

torsdag 8.9. - tirsdag 1.11.2022

Bergen Assembly: Atamata

onsdag 31.8. - fredag 2.9.2022

Vill Vill Vest x Ekko 2022

Wendra Hill med Øyvind Hegg-LundeCuevaNuevaFlorence of AlabiaLnuaNaokoSnelleSgurvinNagaverBenny_bZaffer

torsdag 11.8. - lørdag 13.8.2022

festival test

Stian WesterhusThe Megaphonic ThriftDJ Peter Meanwell«KROM» Njaal Paulsberg, Jon-Erik Boska, Birk NygaardPlutopopEKKO Djs

fredag 10.6. - søndag 12.6.2022

Ekko klubb og konsert nr. 126-27

lørdag 28.5.2022 22:00

Ekko klubb og konsert nr. 125

Julie SilsetDebitAlskua & Trym Søvdsnes

fredag 13.5. - søndag 15.5.2022

Samuel Brzeski: Just be glad it's not you

søndag 1.5.2022 18:00

Ekko klubb og konsert nr. 124

Mary Lattimore

lørdag 23.4.2022 22:00

Ekko klubb og konsert nr. 123

Palms Trax

lørdag 9.4.2022 23:00

Ekko & Mhost Likely #2

Dj Sotofett

fredag 1.4.2022 20:00

Ekko klubb og konsert nr. 121

Perila

fredag 4.3.2022 20:00

Ekko konsertserie nr 47

«Die elektrische oper» Stian Westerhus & Maja S.K. Ratkje

lørdag 20.11.2021 21:00

The Only Lasting Truth is Change – part 5

fredag 19.11.2021 19:30

Piksel21 – Reboot Me Softly

mandag 15.11.2021 20:00

Prøverommet x Østre #6

lørdag 13.11.2021 22:30

Mhost Likely #1

Blue HourOprofessionellMinus Magnus

fredag 22.10. - søndag 31.10.2021

EKKO FESTIVAL XVIII

Loraine JamesSØS Gunver Ryberg «Resist this change is to resist the essence of existence»Dis FigDungeon AcidSissel WincentMokiraSnorre Magnar SolbergJulie SilsetO. BlomAlskuaAndré Bratten «Design»Jim O'Rourke «Machina Sopora»Vivian Wang «Alt Human»Matmos «If All Things Were Turned to Smoke»Mariam Rezaei «The Sound of Hate»Lasse Marhaug «Context»Introduksjon ved Lasse Marhaug, Vivian Wang & MatmosMølje: Trym Søvdsnes, Stine Lundberg, club.feet, Sindre RuudInre Kretsen GruppJimi Tenor, Tatu Rönkkö, Islaja, Rudi Valdersnes «Trashkestra»Telephones b2b Vale BudinoVilde TuvNiilasMari Kvien Brunvoll «Den delte byen»Skatebård «Tårnets Plass»Niilas «Between Borders»Vetle Junker «MAD»Amalie Holt Kleive «Vår Siste Sommer»Non-stop kino: Mika Taanila «Collapsing Worlds»Film: «Sisters with Transistors»Film «Subharchorden»Jessika Khazrik (EKKO 2021)Silje Grimstad: Glass GlareKim Hankyul: Flight of the BumblebeeH.O.T.M.A.T.

fredag 15.10.2021 22:00

Steamdome II

Ola Kvernbergs Steamdome

fredag 1.10. - fredag 15.10.2021 19:00

Kim Hankyul: Flight of the Bumblebee

søndag 26.9.2021 18:00

Icelandic Sound Company

Icelandic Sound Company

lørdag 25.9.2021 20:00

Körkarlen stumfilmkonsert

lørdag 25.9.2021 12:00

B-Open på Østre: Kim Hankyul

fredag 24.9.2021 20:00

Krympende Klode

Krympende Klode

lørdag 18.9.2021 21:00

Ekkoklubb nr. 72

Vladislav Delay

torsdag 9.9. - lørdag 11.9.2021

Vill Vill Vest x Ekko

SysselmannPalmiNothing PersonalFrvldzGunerius & VerdensvevenAngermundFochs KoshkaHan GaidenSport7000TechnoguttKim DürbeckDouble Dancer

lørdag 21.8.2021 17:00

Ekko x Hot!Hot!Hot!

O. BlomDj Fett BurgerSkatebårdKarima F

fredag 5.3.2021 19:00

TRIGGER: FLUTTER / UNDULATION

TRIGGER: FLUTTER / UNDULATION

fredag 12.2. - lørdag 13.2.2021

Ekkos 24–timers dj–maraton

MørkIda NerbøSaid WaryaZafferInishMarius BakkeMinus MagnusOlav EggestølSindre RuudTrym SøvdsnesSnorre Magnar SolbergSambucca Queenclub.feetAsbiStine LundbergDypdykkMalene MonslaupTechnoguttOur Friend EmilyNiilasReckless KettleHildisvíniRudi ValdersnesJulie Silset

lørdag 19.12.2020 17:30

HOT!HOT!HOT!

Trym SøvdsnesIda NerbøRudi Valdersnes

fredag 18.12.2020 17:30

HOT!HOT!HOT!

Our Friend EmilyReckless KettleHildisvíni

torsdag 17.12.2020 17:30

HOT!HOT!HOT!

Malene MonslaupSnorre Magnar SolbergJulie Silset

torsdag 1.10. - lørdag 14.11.2020

Ekko Festival nr. 17

Rroxymore: «Perpetual Now»JIJUNon–FrontalNuts & Bolts: YdhessaRefract / RecurseRudi Valdersnes24TIMERS DJ–MARATONMoon Relay – «_…-``-…_»Pellyvision«The Practice Of Love» – Jenny HvalJaga Jazzist«Silencio & the Echo Bolero Stars» Lars Horntveth med BIT20 Ensemble, Ståle Storløkken & Axel SkalstadSuper Heavy MetalStrings & Timpani med Espen Sommer EideIsland ExpressSeeing Sound CinemaThe TempestRefract / RecurseSØS Gunver Ryberg «Resist this change is to resist the essence of existence»

torsdag 24.9. - lørdag 26.9.2020

AVLYST: EKKO x VVV

Kim Dürbeckhan gaidenPsycheek

fredag 28.8.2020 19:00

Bergen Lytteklubb: Kraftwerk 3-D i surround

lørdag 29.2.2020 22:00

Ekkoklubb nr. 71 – OBLIVION DIP

Daniele Innocente & Christian DugstadTrym SøvdsnesKrass

fredag 14.2.2020 22:00

Ekkoklubb nr. 70

Skatebård & Lauer

lørdag 1.2.2020 22:00

Ekkoklubb nr. 69

LNSBjørn Torske & Trym SøvdsnesFLEE Project

fredag 17.1.2020 22:00

Ekkoklubb nr. 68

HC Gilje: RadiantSansibarReckless Kettle & Hildisvíni

lørdag 7.12.2019 22:00

Ekkoklubb nr. 67 – ekkos jule-dj-maraton

DJ–MARATON 3

fredag 29.11.2019 17:00

LAB Sessions #3 med Ana Jorge

Analog lys-workshop med Ana Jorge

fredag 15.11.2019 21:00

Ekko konsertserie nr. 34

Camila FuchsBjørn Torske b2b AselReckless Kettle & HildisvíniArthur Hureau: The Limits to GrowthAmber Ablett: Anthems

lørdag 2.11.2019 23:00

Ekkoklubb nr. 66 – 666 lounge

Espen Iden

onsdag 23.10. - lørdag 26.10.2019

Ekko Festival nr. 16

Giant SwanDj. flugvel og geimskipDj NobuAstrid SonneCeephax Acid CrewBeta LibraeButtechnoDj MarcelleDeathprodMim SuleimanWilliam BasinskiEllen Arkbro «Chords for Organ»LindstrømCarla Dal FornoSugai KenCéline GillainO.M. TheoremEl Syntax TO!Karima FBergen Techno City CrewThe Secret SoundKorjenic / BlattmannVers Libre x EkkoArtistsamtale: Dj MarcelleArtistsamtale: Dj. Flugvél & GeimskipArtistsamtale: William BasinskiArtistsamtale: Ceephax Acid Crew, GWEM & Vj the C-menEkko dj: Vilde TuvEkko dj: NiilasVers Libre x Ekko

torsdag 17.10.2019 18:00

Ekko x Cinemateket i Bergen – Dobbel filmvisning

Human Traffic24 Hour Party People

fredag 11.10.2019 23:00

Ekko x Villa

LoneKarima FCosmic Riders Of The Eastsea

lørdag 5.10.2019 22:30

Ekkoklubb nr.65

Ekkomølje Østre 7 år! Marius, Johanistyle, Olav, Jonatan & Asel

torsdag 26.9. - fredag 27.9.2019

Vill Vill Vest x Ekko

Sassy 009FakethiasBjørn TorskeCharlotte BendiksTrist PikeWHALESHARKATTACKSdragongirlMRDDj IbonSkatebårdSuper Heavy MetalMurmur

lørdag 7.9.2019 22:00

Ekkoklubb nr. 64

Julie SilsetJiska Huizing & Rudi ValdersnesLaertes

lørdag 15.6.2019 23:00

Sport7000 & Reidar Bruun

Sport7000Reidar Bruun

fredag 14.6.2019 23:00

Time Suite

Lazer, dj Popup & dj Headset

onsdag 12.6.2019 19:00

Multikanalskonsert #6

Monika Zenkevičiūtė, Hans Peter Stubbe Teglbjærg, Maria W. Horn, Ríkharður H. Friðriksson

tirsdag 11.6.2019 19:00

Multikanalskonsert #5

Craig Wells, Andrea Parkins, Katt Hernandez, Ulf Holbrook

lørdag 8.6.2019 22:00

Ekkoklubb nr. 61

VolvoxToxePut Your Hands Up For Neo-TokyoHydropsycheChristian TiltKarolinskiSvette FøtterSentralbadet

lørdag 25.5.2019 21:00

Platform GÁTT day 2

Skyggnast

fredag 24.5.2019 22:30

Platform GÁTT Day 1

Skoðast

lørdag 4.5. - søndag 5.5.2019 21:00

Ekkoklubb nr. 60 DJ-MARATHON II

DJ–MARATON 2

lørdag 13.4.2019 23:00

Ekkoklubb nr. 59

SVNSnorre Magnar Solberg

lørdag 6.4.2019 22:30

Ekkoklubb nr. 58

André Brattendj Hooker

lørdag 16.3.2019 23:00

Ekkoklubb nr. 57

Aleksi PeräläIda NerbøEkko djs

fredag 22.2.2019 21:00

Stenersens Varehus

Kim Ann FoxmanTelephones

lørdag 16.2.2019 23:00

Ekkoklubb nr. 56

Maurice FultonOlav Eggestøl

lørdag 26.1.2019 22:30

Ekkoklubb nr. 55

Dj-mølje: Anne Stinessen, Trym Søvdsnes, Sambucca Queen, Simon Opitz, Asel

lørdag 15.12.2018 22:30

Ekkoklubb nr. 54

Dj-mølje: Kahuun, Julie Silset, Ill-Tariq, Anders G, Asel

lørdag 24.11.2018 22:30

Ekkoklubb nr. 53

JesseDj-mølje: Simon Opitz, Trym Søvdsnes, Asel, Stiletti-Ana & Kalifornia-Keke

lørdag 17.11.2018 23:00

Ekkoklubb nr. 52

Olle AbstractKarolinski

lørdag 27.10. - lørdag 3.11.2018

Ekko Festival nr.15

Deena AbdelwahedInga MauerKaren GwyerElena ColombiEjecaTapageBjarkiLegoweltVilde Tuv - BestillingsverkHieroglyphic BeingMarie DavidsonSteffiK-X-PVisible CloaksKaada Huizing & ValdersnesNikolas Aasheim & Simon OpitzPerelLolina aka Inga CopelandIlpo VäisänenJASSS«RAST» Korjenic & RickhardSindre RuudChristian TiltSmerzNene HKaukolampiEspen T. HangårdArthur HureauThomas UrvTrym SøvdsnesJulie SilsetJiska Huizing«Talking Synths» med Legowelt«Talking Flutes» med Vilde TuvLytteklubb: Skatebård & Perel«Ny Norsk Kulturarv» Kaada, Annie & SvanevikFILM: «The Man from Mo`Wax»Skatebård

lørdag 6.10.2018 22:30

Ekkoklubb nr. 51

Admir KorjenicVelferd

fredag 5.10.2018 21:00

Ekkoklubb nr. 50

Skatebård b2b Asel

lørdag 29.9.2018 19:00

Film & Konsert

Odda + BautaGARDEN II

lørdag 1.9.2018 23:00

Ekkoklubb nr. 49

Mono JunkSindre Ruud & Trym Søvdsnes

fredag 24.8.2018 22:00

Ekkoklubb nr. 48

Bjørn TorskeDaniel Wang

lørdag 9.6.2018 23:00

Ekkoklubb nr. 47

Olle AbstractLysgaard

lørdag 26.5.2018 22:30

Ekkoklubb nr. 46

Kedr LivanskiyBendik HKJiska Huizing

lørdag 5.5.2018 23:00

Ekkoklubb nr. 45

SnuffoSindre Ruud & Trym SøvdsnesAsel

lørdag 28.4.2018 23:00

Ekkoklubb nr. 44

Syk Tarik & Girson

torsdag 19.4.2018 21:00

Ekko konsertserie nr. 33

Lost Girls (Jenny Hval & Håvard Volden)Svarte GreinerZack Christ

lørdag 17.3.2018 22:30

Ekkoklubb nr. 43

NachtbrakerMarve AasheimSimon Opitz

lørdag 3.3.2018 22:30

Ekkoklubb nr. 42

Konsept X

fredag 16.2.2018 21:00

Ekko konsertserie nr. 32

KaukolampiRocketNumberNineAsel

lørdag 3.2. - søndag 4.2.2018 22:00

Ekkoklubb nr. 41

Olle AbstractMartin Abelvik

lørdag 16.12. - søndag 17.12.2017 23:00

Ekkoklubb nr. 40

Charlotte BendiksKarima FA x 2

lørdag 21.10. - lørdag 28.10.2017

Ekko Festival nr.14

Nina KravizKara-Lis CoverdaleTami TLaurel HaloAndy StottCarl StoneFakethias Islam ChipsyCarl Stone (multikanalskonsert)Moon RelaySØS Gunver RybergMan DuoJimi TenorJoakim Blattmann & Ricardo del PozoDJ Fett Burger & Luca LozanoRoar Sletteland «Dubtables»Ida NerbøRudi & AdmirB.L.A.D. «FEED ME» «Sähkö» The Movie Jiska HuizingTrym SøvdsnesJulie Silset

torsdag 28.9. - fredag 29.9.2017

Vill Vill Vest 2017

Carmen VillainLekende lettSkatebårdHi TomSoftcore untd.IntertwineCharlie SkienNiilasMarte HveemDj Bounce DriverPandreasJawn RiceL.U:N.AJimi SomewhereJonas Hibiki

fredag 22.9.2017 21:00

EKKO & BIFF Filmvisning

If I think of Germany at night

lørdag 16.9.2017 23:00

Ekkoklubb nr.39

WevalBjørn Torske b2b Andre Bratten

lørdag 13.5.2017 22:00

Ekkoklubb nr.38

Dark SkyOst&KjexMarikie b2b KahuunEkko djs (Asel)VJ BN

lørdag 25.3.2017 23:00

Klubb Tellé x Ekko

DJ Annie & Mikal Tellend_baumecker

lørdag 18.3. - lørdag 18.3.2017 20:00

Il Klangkveld Finale

LíntMonstereoEkkoloddThe EntrepreneursTarjei NygårdEkko djs

lørdag 4.2. - søndag 5.2.2017 22:00

NCAxEKKO pres: Bjørn Torske b2b Skatebård + Rudi Valdersnes

Rudi ValdersnesBjørn Torske b2b Skatebård

fredag 25.11.2016 19:00

Lydklubb #3

Lydklubb djsLemur feat. Stian WesterhusLydklubb djsVerdensrommetSoftcore Untd

onsdag 26.10. - fredag 4.11.2016

Ekko Festival nr.13

Jenny HvalLiima (Efterklang + Tatu Rönkkö)Ata KakAïsha DeviMolly NilssonGundelachMøster!DJ Fett BurgerGuy AndrewsTrioerMyriam Bleau «Soft Revolvers»Pieces of JunoSamuel Kerridge «Fatal Light Attraction»Heyerdahl & PandreasSex JudasRudi ValdersnesStiletti-AnaDoktor VieEkko DjsAndre Bratten dj-setMulti: NiilasDj-MaratonMulti: Bethan KelloughNon-Stop Kino: «Working for the working man»SRiB utesending – So What: Trist Pike (live)Lydbenken: Rudi Valdersnes & Torjus Slettsnok «Over Stadt»

fredag 30.9.2016 20:00

Ekko & Bergen Assembly

André Bratten

fredag 16.9. - fredag 16.9.2016 23:00

Vill Vill Klubb

ThiasNiilas

torsdag 15.9. - fredag 16.9.2016

Vill Vill Vest X Ekko 2016:

Miss TatiDrippinChain WalletApothekBoy PabloFiehKjartan Lauritzen

mandag 30.5.2016 21:00

Ekko konsertserie nr. 29

Jessy Lanza

fredag 27.5. - tirsdag 7.6.2016

Lull

Colleen James Holden & Camilio Tirado «Outdoor Museum of Fractals»«Lull» UtstillingCamille Norment Trio & Sofia JernbergLydklubb Spesial: Rudi Valdersnes, Øystein Bekken (NuTeQ), Ekko djsArtist talk: Norment

lørdag 16.4.2016 22:30

Ekko-klubb nr.35

Optimo (Espacio) dj-set

fredag 15.4.2016 19:00

Lydklubb #1

Jiska Huizing «Torn Tracks»Marhaug/Meland/Rimeslåtten/NygaardGigdeEkko & Lydgalleriet djs

lørdag 27.2.2016 22:00

Ekko-klubb nr.34

She Made Monster (Morgan Hammer & Lokier)Øde Øyvind & Hedda the Head

fredag 12.2.2016 17:00

Ekko x Østre

James PantsL/O/O/N

lørdag 12.12.2015 22:30

Post Ekko Party

Primitive WorldPye Corner AudioNot Waving

onsdag 28.10. - søndag 1.11.2015

EKKO Nr. 12

Max Cooper «Emergence»André BrattenInga CopelandKindness dj-setRangleklodsThe Megaphonic ThriftRival ConsolesEast India YouthRroxymoreStian WesterhusVaghe StelleLong-SamKahuun & KohibVerdensrommetdePresnoAli Parandian: «Untitled I, A Poem for Norway» Ali Parandian: «Untitled I, A Poem for Norway»BardspecDJ Peter MeanwellNiilasC.A.R.Stine Janvin MotlandHageBITWaves«KROM» Njaal Paulsberg, Jon-Erik Boska, Birk Nygaard«Ma.org Pa.git»: Alexander Rishaug, Ivar Bjørnson, Sigbjørn ApelandEKKO DjsPlutopop