EKKO | 2023-11-05 - Kirkekaffe & søtabete

Kirkekaffe & søtabeteEkko inviterer menigheten til kirkekaffe og søtabete i forkant av synthmessen med Colleen.

I dag møtes menigheter til kirkekaffe i menighetshuset etter messe. Her går praten lett over en kaffetår og enkel servering. Helt fra de eldste tider har menigheten hatt behov for å møtes, og samlingene etter messen på søndager har hatt stor betydning både i det offentlige liv og for bygdefolk imellom. Kirkekaffen har vært så viktig for menighetene rundt om i landet at de iblant kalles for «det tredje sakrament», etter dåpen og nattverden.

Vi oppgraderer den enkle kirkekaffen med saftige bakverk fra Solros. Kirkekaffe er inkludert i billetten.Dato: søndag 5.11.

Tid: 19:00

Sted: Slettebakken Kirke

Åpningstid: 12:00 - 00:00

Billetter: Dagspass: 220,-, Festivalpass 900,-